UYGULAMALAR

Dış Cephe Mantolama

Yalıtım ve Mantolama binada ısıtma ve soğutma için yakılan yakıtlar için maliyeti düşürür.

Bursa alçıpan asma tavan-7
Alçıpan Asma tavan

Alçıpan , büyük yüzeyli , yalın ve hoş görünümlü mimari tasarımı en iyi takılan omurgasız tavanlardır..

Çelik Çatı Uygulamaları

Çelik konstrüksiyon çatı sistemi genellikle duvarlar arası açıklığı fazla olan yerlerde tercih edilirler. Çelik çatılar yüksek gerilmeye ve yüke dayanıklıdırlar.

Boya Badana Uygulamaları

Boya ve Badana İşlerinizde 2010 Yılından Günümüze Tam 10 Yıldır Siz Değerli Müşterilerimize Profesyonel Hizmetler Sunmaktayız.

Bursa Yapı Mimarlık Hizmetleri-tavan-7
Ayna Duvar Satış ve Uygulama

Ayna duvar kaplama son dönemlerde ev dekorasyonunda ve ofis dekorasyonunda yaygın olarak kullanılan bir uygulamadır.

Duvar Bölmeleri

Alçıpan duvar bölmе sistеmlеri, temiz ve düzenlі bіr alan oluşturur.. Binaların ihtiyacı olan hijyeni ѕağlamada yardımcıdır.

Alçı Sıva Uygulama

Bursa’nın tüm ilçelerinde konut, ofisler, hastaneler, fabrika, okul, plaza, iş yeri gibi tüm alanlarda alçı sıva hizmeti vermekteyiz.

Kartonpiyer Satış ve Uygulama

Kartonpiyer yapılarda dekorasyon amaçlı veya ortaya çıkan bazı eksiklikleri izole etmede yaygın olarak kullanılan yapı malzemesidir.

Fayans Seramik Satış ve Uygulama

Yapılarda ıslak zeminlere uygulanan doğal malzemeli ve şık görünümlü fayans, ve seramikler, estetik ile hijyeni bir arada sağlamaktadır.

Laminant Parke Satış ve Uygulama

“Laminant parke kaplama, eviniz için en konforlu ve pratik kaplama türlerindendir. Oldukça doğal görünümlü olmalarının yanında uzun ömürlüdürler.

Beton Silimi Parlatma

, özel makinalarla betonun bozuk üst yüzeyinin tıraşlanması, her uygulamaya müsait dümdüz bir yüzey yaratmayı sağlayan bir işlemdir.

Epoksi Boya Kaplama

Epoksi boyama işleminde, mekanik silim ile traşlanması sonrası astar uygulaması yapılan zemin, epoksi veya poliüretan boyalarla boyanır..”

Mutfak Dolabı Proje İmalat

Mutfak Dolabı İmalatında, Evinize ya da İş Yerinize Uygun Olan Tasarım Firmamıza Bağlı Ekiplerimiz İle Tespit Edilmektedir.

Banyo Dolabı Proje İmalat

Banyo Dolapları ve Mobilyalarının uzun ömürlü, dayanıklı, fonksiyonel, estetik, ergonomik ve ekonomik olması önemlidir.

Amerikan Kapı Satış & Montaj

Amerikan kapı panelleri sade ve şık duruşu ile yaşam alanlarımızda sıkça tercih edilen iç mekan kapılarının yüzeyleri için üretilen levhalardır.

Çelik Kapı Satış & Montaj

Çelik Kapı apartman daireleri için uygulandığı gibi ofis, mağaza, site kapısı gibi alanlarda kullanmak için de uygulanabiliyor.

Cam Balkon Uygulama

Cam balkonlarda uygulanan sistemler alandaki ısı ve ses yalıtımını sağlar. Cam balkonlar görsel olarak estetik, havadar yeni ve güzel yaşam alanı olarak karşımıza çıkar.

Elektrik Tesisatı

Elektrik tesisatları sıva altından veya duvar üstünden, çeşitli duvarların içinden geçerek tesisat ihtiyacına göre farklı mühendislik çizimleri gerektirir.

Su Tesisatı

Su Tesisatları ısıtma, soğutma, temiz içilebilir su sistemi ve evsel atık giderme için en yaygın kullanılan alanlardır.

Bu yazıda Etiket Bulunmuyor

Öne Çıkan

Konuşmayı Başlat
1
Yardım mı Lazım ?
Bursa Yapı Mimarlık
Merhaba
Size Yardım edebilirmiyim ?
Bursa Yapı Mimarlık