nbsp| duvarbolmelerihizmetleri20
Duvar Bölmeleri

Alçıpan bölme duvar tasarımı mimaride ve dekorasyonda önemli bir uygulamadır. Alçıpan bölme duvarların üstüne istenirse kаro, fayans, duvar kağıdı, vb. uygulamalar kolаyca uygulanabilmektedir.

Pzts- Cmts, 09.00 – 19.00

info@bursayapimimarlik.com

(0532) 452 46 82 - (0532) 415 11 37

Alçıpan Bölme Duvar, hem ticari hem de konut alanlarında bina ve bakım projelerinin kullanışlı ve performans gereksinimlerini karşılayan, yük taşımayan, hafif, yapımı kolay, sağlam kuru duvar alternatiftir. Yaygın olarak kuru duvarlar olarak adlandırılan bu bölmeler, alçı sıvaya iki kalın kâğıt yaprağı arasında başarılı bir şekilde sıkıştırılarak yapılır. Bu panolar, geleneksel beton duvar yapılarını güvenilir güvenli pratik ve uygun maliyetli bir alternatif olarak hızla değiştirmektedir….

Evinize, ofisinize binanıza, dükkanınıza bizimle yeni yerler açın. Bu sayede daha kazançlı duruma gelirsiniz. Mekan fark etmeksizin istediğiniz adrese geliyor, ön proje hazırlayarak yapılacak bölme duvar ile ilgili planlar hazırlıyoruz. En iyi malzemeleri kullanarak usta ellerle hızlı bir şekilde bitirmeyi taahhüt ediyoruz.

Bu yazıda Etiket Bulunmuyor

Öne Çıkan

Konuşmayı Başlat
1
Yardım mı Lazım ?
Bursa Yapı Mimarlık
Merhaba
Size Yardım edebilirmiyim ?
Bursa Yapı Mimarlık