BURSA YAPI

MİMARLIK

DEKORASYON

nbsp| bursayapimimarlikfirmasi1

HAKKIMIZDA

Bursa Yapı Mimarlık Firmamız 40 yılı aşan bilgi deneyim ve tecrübesiyle Yapı Tadilat Hizmetleri sektöründe yer almaktadır.

Firmamız 1982 yılında Babamız tarafından kurulmuş olup; Yapı Tadilat Hizmetleri vermektedir. 1996 yılına gelindiğinde bizlerinde firmaya katılması ile Yapı, İnşaat Hizmetlerinde uygulama, satış ve tecrübeli kadrosu ile faaliyet göstermektedir. 2006 yılından bu güne tasarımla teknolojik ve teknik yenilikleri birleştirerek, sağlamlık ve kullanılabilirlik ilkelerini mesleğe yüklemiş olup, ilkelerimizden taviz vermeden, hedeflerimize doğru yürümekteyiz.

2019 yılında Bursa Yapı Mimarlık ile ana faaliyet alanımızı inşaat sektörüne taşıyarak, aranılan dürüstlük ve güvenilirlik ilkeleriyle müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Proje uygulama çalışmalarında kusursuz iş teslimini kendisine prensip edinip ve bu doğrultuda geçmişten gelen birikimlerini devamlı arttırmakta olan firmamız gelişen teknolojiyle ürün-çalışma dengesini sağlamaktadır.

Sizlere geniş bir hizmet yelpazesi sunan firmamız, alanında uzman ve deneyimli ekipler ile modern hayatın gerekliliklerini karşılayabilecek mimari çözümler üretmektedir.

Misyonumuz

İlkelerimizden taviz vermeden karşılıklı güvene dayalı ve insan merkezli hizmet anlayışıyla hayata değer katan projeler üretmek ve ülke ekonomisine katıda sağlamak.

Bu yazıda Etiket Bulunmuyor

Öne Çıkan

VİZYONUMUZ

Geçmişten günümüze kazandığımız ilkelere bağlı kalarak faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektörünün aranılan ve tercih edilen firmalarından olmak…

Bu yazıda Etiket Bulunmuyor

Öne Çıkan

Bu yazıda Etiket Bulunmuyor
Konuşmayı Başlat
1
Yardım mı Lazım ?
Bursa Yapı Mimarlık
Merhaba
Size Yardım edebilirmiyim ?
Bursa Yapı Mimarlık