Bursa Laminant Parke

nbsp| parkehizmetleri05

Laminant parkenin taban katmanı, en altta yer alan, yapısal stabiliteyi arttıran ve su geçirmez  bir nem bariyeri görevi gören  katmandır. Laminant parkenin kalın, orta katmanı ahşap kompozit bir tabandır. Laminant parkenin en üst atmanı ise, üretim işlemine bağlı birden fazla katmandan oluşan aşınma yüzeyi ve dekoratif katmandır. Yüzey kaplaması, sert ve dayanıklı bir yüzey sağlamak üzere, özel yapay reçine ile işlem görmüş selülozdan oluşmaktadır.

Laminant parkeler uygun fiyatları ve uygulamalarının kolay ve hızlı olması sebebiyle günümüzde yaygın kullanılan dekoratif zemin kaplamasıdır.Yer kaplaması olarak fiyatı düşünülecek olduğunda en iyi üründür.

Ofis, işyeri, ev, daire, apartman, rezidans, villa, köşk ve yalılarda sıklıkla tercih edilen parkedir. Yüzlerce çeşit renk, desen, model  ve uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulmaktadırlar. Çevre dostu özelliği taşıyan Laminant parke kaplama, eviniz için en konforlu ve pratik kaplama türlerindendir. Oldukça doğal görünümlü olmalarının yanında uzun ömürlüdürler.

Öne Çıkan

Konuşmayı Başlat
1
Yardım mı Lazım ?
Bursa Yapı Mimarlık
Merhaba
Size Yardım edebilirmiyim ?
Bursa Yapı Mimarlık